RYCHLÁ ON-LINE
REZERVACE

PŮJČOVNA

Nevíte kde relaxovat? Máte rádi komfort a pohodu domova?

S obytnými přívěsy Karavan Plzeň můžete kamkoliv se vám zlíbí a navíc domov si můžete vzít s sebou. Stačí se rozhodnout, vybrat si z nabídky, zapřáhnout a jet.
Půjčovna obytných přívěsů Plzeň, Kyšice ev.č.15, 330 01 Kyšice Vám má co půjčit.

V detailu u jednotlivých karavanů naleznete hodně informací a obrázků ke správnému výběru a rovnou máte možnost provést on-line rezervaci ve volné termínu.

Pokud naše stránky Vás nepřesvědčí, zajděte k nám na půjčovnu, kde vám s výběrem pomůžeme.

Předvedeme Vám i další sortiment k zapůjčení nebo i k prodeji. Prostě vše, aby kempování s pohodlím Vám učarovalo na celý život.

Fotografie půjčovny:

Čtyři jednoduché kroky ONLINE objednávky

Nejprve si vyberte z naší nabídky karavan, který Vám nejvíce vyhovuje. V detailu každého z nich nalezenete potřebné informace, včetně ceny půjčovného.

Krok 1: Výběr termínu

V záhlaví tabulky naleznete typ karavanu a počáteční měsíc rezervace. Pokud si přejete jiný karavan nebo rezervovat na jiný měsíc, zvolte příslušné tlačítko.

Po výběru je k dispozici kalendář s přehledem termínů. Význam symbolů je následovný: obsazený termín (na tento den NELZE rezervovat), rezervovaný termín (na tento den je uskutečněná rezervace, ale nebyla dosud uhrazena záloha) a volný termín (na tento den LZE rezervovat).

Jednotlivé sloupce měsíce jsou rozděleny na 4 části, první dvě pro výběr dne půjčení a druhé dvě pro výběr vrácení karavanu. Nezpomeňte prosím, že pokud zvolíte půjčení před 16h (první sloupec) bude Vám účtována celá denní taxa, stejně tak vrátíte-li po 10h (čtvrtý sloupec).

Zaškrtnutím převzetí a vrácení zvolíte požadovaný terním a ten ze zobrazí v záhlaví tabulky.

V případě, že si přejete převzít nebo vrátit karavan mimo standardní pracovní dobu, je nutné zaškrnout uvedené pole. Standardní pracovní doba je 8.00. - 17.00 pondělí - pátek. Toto předání/vrácení je zpoplatněno částkou 600,- Kč.

Krok 2: Volba vybavení

V dalším kroku si lze vybrat volitelné vybavení ke karavanu. Toto vybavení je za příplatek.

Pozor, některé položky jsou již zahrnuty ve stanoveném množství v ceně pronájmu. Bližší informace zjistíte najetím myši na symbol . Za některé položky se platí kauce při přebírání karavanu, informace jsou opět uvedeny najetím na symbol.

V případě, že volíte položku, kde je vyžadován počet MJ, nezapomeňte jej vyplnit. Za položkou je uvedena cena za pronájem (cena za den, cena za MJ...).

Po výběru položek pokračujte ke kalkulaci rezervace na základě Vámi zvolených termínů.

Krok 3: Kalkulace a osobní údaje pronajímatele

Po stisku tlačítka "kalkulace" budou zkontrolovány potřebné údaje a zobrazeny nové záložky formuláře. Na prvních je finanční kalkulace pronájmu, na druhé seznam vybraného příslušenství. Na třetí záložce je potřeba vyplnit všechna oranžově zvýrazněná pole.

Informace o rodném čísle, čísle ŘP a OP je možno vyplnit až na místě, při přebírání karavanu a kontrole naším pracovníkem.

V případě, že si přejete půjčovné fakturovat na firmu, zaškrtněte uvedené pole a zobrazí se Vám další část formuláře, kde je možno vyplnit fakturační údaje.

Po vyplnění políček pokračujte na poslední krok.

Krok 4: Dokončení objednávky

V posledním kroku je nutné odsouhlasit všeobecné podmínky naší půjčovny.

Pokud chcete poslat jakýkoliv vzkaz nebo upřesnění objednávky, vyplňte jej do pole dole.

Po stisku tlačítka "souhlasím a odesílám rezervaci" budete provedena kontrola osobních údajů a objednávka odeslána do našeho systému. Na Vámi vyplněný email bude doručena nájemní smlouva a pokyny pro další postup.

přihlašovací jméno

heslo

26.06.2023
Tažení přívěsů

Klasicky známe, že s řidáček skupiny B, smíte řídit auto do 3,5 tuny a s přívěsem do 750 kg. Dál už musíte mít rozšíření. Jenže - u nás v Čechách je to ještě trochu jinak. S B lze na našem území řídit také jízdní soupravu složenou z motorového vozidla odpovídajícího kategorii B a přípojného vozidla, pokud celková hmotnost jízdní soupravy nepřesáhne 3,5 tuny!
Pokud tedy máte vozidlo, které spadá pod B, má celkovou! hmotnost 2 000 kg, povolenou celkovou! hmotnost jízdní soupravy nejméně 3 500 kg a odpovídající tažné zařízení a přidáte k němu přípojné vozidlo, které má celkovou hmotnost maximálně 1 500 kg, můžete tuto soupravu legálně řídit s řidičákem skupiny B. Připomínáme, opět jen v Čechách!

26.06.2023
Sezóna 2023

Sezóna půjčovny pro rok 2023 začíná od 1. května 2023. V případě že byste potřebovali rezervaci na dřívější termín, lze uskutečnit pouze po předchozí domluvě. Děkujeme za pochopení.

07.08.2019
Základní podmínky pronájmu obytných přívěsů

Základní podmínky pronájmu jsou podrobně popsány v detailech u každého karavanu.

Minimální doba pronájmu je mimo sezonu 3 dny, v sezoně 5 dní.  Viz. všeobecné podmínky.


K tažení karavanu stačí ŘP skupiny B. Překročí-li celková hmotnost celé soupravy 3500 kg je nutný ŘP skupiny E, popř. ŘP skupiny B96 do celkové hmotnosti 4250kg.

Zákazy:

- Je zakázáno provádět jakékoliv úpravy (polepování, šroubování, vrtání atd.).

- V karavanu je zakázáno kouřit, používat svíčky, prskavky atd.

- Je zakázáno uvnitř karavanu převážet jízdní kola, kempový nábytek, popř. lyže a jiné předměty, které by      mohli poškodit vnitřní vybavení. (kempingový nábytek pouze v úložném prostoru, typicky pod postelemi)

-  Při neodstranitelném poškození interiéru nebo exteriéru účtujeme úhradu v plné výši.

-  Zákazáno je používání běžného toaletního papíru do chemického WC.

- Zákazáno je používání chemického WC bez chemie

- Zákaz vstupu zvířatům!

Další:

Při předčasném ukončení pronájmu se nájemné nevrací.
Nedodrží-li nájemce sjednanou dobu pro vrácení karavanu bez předchozí telefonické dohody s pronajímatelem, je povinen zaplatit vedle částky odpovídající dennímu nájemnému též smluvní pokutu ve výši 2.000,- Kč při překročení sjednané doby do 24 hodin, překročí-li prodlení s vrácením karavanu 24 hodin je nájemce povinen zaplatit za každých započatých 24 hodin prodlení smluvní pokutu ve výši 3.000,- Kč.


Vrácení karavanu:
Pronajímatel, dle všeobecných podmínek, vyžaduje vrácení karavanu řádně uklizeného a klade se důraz hlavně na:

  • důkladné vyčištění kuchyňské linky (vedlejší produkty vaření, jako jsou mastnoty po smažení, apod., včetně horních skříněk linky a okna v kuchyňce
  • čisté nádobí a příbory
  • vyčištěný vařič
  • “zapatlaná” skla zevnitř
  • lednice se vrací vymytá a nepáchnoucí
  • chemické WC je nutno před vrácením vyprázdnit a vypláchnout čistou vodou.
  • budou-li při předání v karavanu zvířecí chlupy, pronajímatel strhne z kauce částku 5.000,- Kč za generální vyčištění a desinfekci karavanu mokrou cestou. Jsou totiž i lidé, kteří trpí alergií na zvířecí chlupy, šupiny ze zvířecí kůže, apod.


Při nedodržení výše uvedeného může pronajímatel strhnout z kauce částku za úklid nad rámec běžného stavu, viz. všeobecné podmínky

 

Karavan Plzeň.cz, Kyšice ev.č.15, 330 01 Kyšice
asistenční linka NONSTOP +420 608 767 355